Moderátorka

Rocková speváčka LeRa spolu s kapelou tvoria novú zaujímavú hudobnú kompiláciu na slovenskej hudobnej scéne. Svojim originálnym speváckym prejavom, nekonečnou energiou, brilantnými hudobnými výkonmi a modernými aranžmánmi si táto formácia získava stále viac a viac priaznivcov.

LeRa s kapelou má za sebou množstvo úspešných koncertov, unpluggedov, beánií, festivalov, firemných akcií. Vďaka temperamentnej speváčke s fantastickým hlasom a neskutočným rozsahom a vďaka výborným, mladým, štýlovým hudobníkom sa táto formácia stáva ozdobou mnohých akcií a eventov. Je to kapela lahodiaca nielen skvelým zvukom, ale tiež temeramentom a energiou. So svojim debutovým CD "Tebe a mne," ktoré vzniklo v spolupráci s kapelou IMT Smile, sa postupne dostávajú medzi top slovenské kapely. Okrem vlastných pesničiek dokážu vytvoriť skvelú koncertnú atmosféru aj prevzatými známymi hitmi, ktoré výborne znejú aj v unpluggedovej verzii, vhodnej na komornejší typ akcie.

Pohotová moderátorka s množstvom moderátorských skúseností z rôznych typov akcii. Sympatická, výrečná, s obrovskou slovnou zásobou a schopnosťou zareagovať v akejkoľvek situácii, schopná improvizácie a vždy šarmantne vtipná.

LeRa pôsobí najmä ako speváčka a muzikálová herečka. Je však aj vyhľadávanou moderátorkou, najmä vďaka svojmu bezprostrednému a sympatickému prejavu, elegancii, ale aj správnej odviazanosti a v neposlednom rade vďaka špecificky zamatovému krásnemu hlasu, ktorým očarí každú spoločnosť a hostí.

LeRa je vhodná na moderovanie open air akcii, akcii pre mladých ľudí, festivalov, všade tam, kde svojim temperamentom a energiou môže strhnúť davy. Moderuje tiež množstvo spoločenských akcii, plesov, módnych prehliadok, galakoncertov, súťaže krásy,...akcie, ktoré si vyžadujú nielen distingvované správanie, ale aj náročnejšiu prípravu a elegantný prístup účinkujúcich.

Ako speváčka pôsobí vo vlastnej pop-rockovej skupine, v muzikáloch ( Ôsmy svetadiel, Čajočky, Traja mušketieri, Rent, Neberte nám princeznú, Múzy muzikálu,...,) čo je mnohokrát žiadaným spetrením popri moderovani.

Všetky informácie nájdete na www.lera.sk

Comments are closed.