O AGENTÚRE

steelart

Umelecká a eventová agentúra

ktorá Vám zabezpečí umelecký, zábavný a kultúrny program na akúkoľvek príležitosť presne podľa Vašich požiadaviek, prianí a možností. Pripravíme Vašu akciu od prvotného nápadu, scenára, réžie, technického zabezpečenia, umeleckého programu, občerstvenia, finálneho rozpočtu, až po mediálnu a reklamnú kampaň.

Spolupracujeme so známymi umelcami, disponujeme kvalitným technickým zabezpečením a našou veľkou devízou je najmä to, že Vám vieme zabezpečiť a vytvoriť výhodné podmienky vo všetkých smeroch tak, aby ste zažili výnimočné akcie, ktoré ešte dlho budú rezonovať vo Vašich spomienkach.

 

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a dokážeme splniť všetky Vaše priania tak, aby bol výsledný efekt perfektný, presne podľa nášho hesla: \"VÝNIMOČNÉ PRE VÝNIMOČNÝCH\"

- zábavné programy
- muzikálové programy
- koncerty, FESTIVALY
- firemné eventy
- konferencie
- módne prehliadky
- súťaže krásy
- plesy
- svadby
- detské programy
- hostesky, modelky
- umelci - speváci
- PR, spolupráca s médiami

Agentúra sa orientuje najmä na akcie a koncepty určené náročným klientom. Snažíme sa každý projekt poňať ako originalny a jedinečný. Našou najväčšou devízou sú nadštandartné vzťahy s umelcami, celebritami a tiež aj s médiami. Priateľský prístup, netradičné marketingové postupy a dokonalo premyslené kroky z nás robia vhodných pracovných partnerov pri rôznych akciách, od ktorých očakávate maximum a tiež aj príjemnú atmosféru.

Dokážeme zabezpečiť akéhokoľvek umelca, či už zo Slovenska, alebo zo zahraničia. Spolupracujeme s možstvom televíznych, divadelných, modelingových hviezd, s tými najzvučnejšími menami, ale i s menej známymi umelcami a osobnosťami, ktorí spĺňajú tie najprísnejšie kritéria. Vieme Vám doporučiť vhodných účinkujúcich, vypracovať program do najmenších podrobností a zabezpečiť hladký priebeh Vašej akcie.

Umelci, modelky, programy a doplnkové služby uverejnené na tejto stránke slúžia na vytvorenie obrazu o našej pestrej ponuke.

portfólio

prečo steelart?

1
Prístup.

...

2
Dlhodobé skúsenosti.

...

3
Široké portfólio.

...

vstúpte do nášho e-shopu shake it!

Namixuj si vlastný štýl!
vstúpiť