VIDEO PRODUKCIA ONE MAN STORY

Každý správny motorista, fanúšik rýchlych a vytunovaných áut, sa občas rád zasníva a predstaví si, ako by to vyzeralo, keby si na profesionálnom pretekárskom okruhu mohol zmerať sily s naozajstným pretekárskym špeciálom.

Promotérsky jazdec najväčšieho hudobno-motoristického festivalu na Slovensku, CAR AT TUNING PARTY, driftér János Onódi, svoj sen pretavil aj do vizuálnej podoby. V akčnom videoklipe, ktorý sa natáčal na profesionálnom okruhu SLOVAKIARING, János vyprovokoval na svojom BMW e36 sedane s motorom 4.0 V8 k akčnej jazde súpera, ktorý sa radí medzi pretekársku špičku nielen na Slovensku, ale aj v medzinárodnom ponímaní.

Na svete je len päť kusov pretekárskych áut značky ALPINA B6 GT3, pričom sa tri automobily nachádzajú priamo na Slovensku. Autá jazdia vo farbách spoločnosti ESET, ktorá je dlhoročným partnerom pretekárskeho tímu RACING TREVOR, ktorý automobily spravuje, pripravuje na závody a tiež aj servisuje.

Na týchto špeciáloch pretekajú najznámejší a najpopulárnejší piloti, ako napríklad Max Martin ( pretekár BMW DTM vozov ,) Štefan Rosina, Jakub Kubas, Daniel Skalický, Atila Barta, Miroslav Konôpka. Medzi najväčšie tromfy vozidla ALPINA B6 GT3 patrí absolútne víťazstvo v ADAC GT MASTERS 2011, zlato a striebro v Majstrovstvách ZÓNY STREDNEJ EURÓPY 2015, 2. miesto v GT SPRINT 2013.

Organizátori festivalu CAR AT TUNING PARTY sa neustále snažia propagovať a zviditeľnovať motošport na Slovensku. Okrem festivalu produkujú aj hudobné videoklipy, reklamné spoty a produktové videá. Nápad Jánosa Onódiho sa im zdal zaujímavý a tak sa rozhodli, že video z pretekárkseho prostredia natočia. To ešte netušili, že im počasie poriadne skomplikuje produkciu a priebeh natáčania. Na SLOVAKIA RING-u mali k dispozícii len jediný deň, počas ktorého zažili asi všetky možné vrtochy počasia. Búrka, prietrž mračien, ale aj prudké slnko a divoký vietor. K tomu všetkému sa v tom istom termíne fotil nový moto-kalendár CAR AT TUNING PARTY s krásnymi finalistkymi MISS CARAT TUNING 2016, ktoré si zapózovali pri luxusných autách a pretekárskych špeciáloch. Väčšina záberov sa kvôli bezpečnosti, ale aj náročnosti niektorých scén, musela natočiť na prvýkrát, čo si vyžadovalo absolútne sústredenie a disciplínu. No a ako to vyzerá, keď si driftér trúfne na pretekársky špeciál? To si už môžete pozrieť vo finálnom videoklipe.

 

Krásu a výkony pretekárskych automobilov, účasť najznámejších pilotov a nočný pretek si naplno môžete vychutnať na okruhovom pohári cestovných a formulových áut ESET V4 CUP, ktorý sa uskutoční 19. – 20. augusta na SLOVAKIA RINGu.

Comments are closed.